SOCIAL MEDIA

pühapäev, 20. november 2016

Puhkus Eestis / Quick holiday in Estonia

Pühapäev, paar tundi tagasi maandusin tagasi UK pinnale ja ongi see puhkus läbi saamas. Nädalake Eestis läks tõsiselt kiiresti ja hetkel tundub, et paarist päevast jäi isegi puudu. Seda niisama vedelemist põhimõtteliselt ei olnudki. Iga päev mul oli rohkem kui üks kokkusaamine ja rääkida oli ju palju, sest 8 kuud on pikk aeg ja palju on toimunud. Kes mu blogil on silma peal hoidnud teadsid ehk kiiret ülevaadet, aga no sama juttu sain ma ajada ikka korralikult.
 Esimesed kaks päeva oli mul nii harjumatu kodus olla, see rahulik Eesti vibe ja küllaltki aeglane tänavapilt mõjusid imelikult. Ei oskagi sõnadesse panna seda tunnet, mis mind sinna jõudes valdas. Loomulikult oli tohutult hea meel on vanemaid näha ja kui aus olla, siis pole meil vist kunagi nii lõbus olnud kui terve see nädal aega. See kaugel elamine teeb kohati inimesed omavahel isegi lähedamaks kui varem. Koos oldud aega nauditakse ja hinnatakse rohkem kui muidu. Ehk siis esmaspäeva veetsin ma kodus kartulisalatit süües, saunas käies, telekat vaadates ja muidu lebotamas. Teisipäeval seadsin sammud kohe hommikul Carmeni pisikest beebit vaatama. No see on küll maailma kõige armsam inimhing, keda ma näinud olen. Jutustasime põhimõtteliselt terve päeva ja tegelesime selle tibuga. Kolmapäev ja neljapäev olid ainult kokkusaamised kokkusaamiste otsa ja muidugi mu sünnipäev, mille ma isegi eelmine nädal ära unustasin. Tavaliselt olen seda päeva iga aasta oodanud, aga seekord läks see küll väga rahulikult ja omade seltsis. Pigem võtsin tempo maha ja mõtlesin natukene möödunud aastale, kui hullumeelne ja tore see kõik on olnud. Mis inimesi ma olen kohanud ja mis kõik mind veel ees ootab. 
Juba homme asun ma ennast jällegi tööalaselt siin UK's koolitama ja loodan, et see on taas sammuke lähemale uutele seiklustele järgmisel aastal. 
Ühesõnaga oli mul väga vahva puhkus ja kindlasti ei satu ma Eestisse järgmise 8 kuu pärast vaid üritan neid reise nüüd tihedamini tegema hakata. Väga paljusid ma ei jõudnudki näha, aga no siis next time! Alati on võimalus ka mulle külla sõita, niiet andke mulle oma plaanidest teada ja avastame koos Londonit!

It's Sunday and couple of hours ago I landed in the UK. My holiday is over tomorrow and the week in Estonia flew by. I feel that I could have even stayed a couple of extra days because I didn't have a chance to just lay down and do nothing. All the days were fully booked and I had a lot of people to catch up with. I think 8 months is quite a long period of time and everybody had so many stories to tell. And of course, I had tons of stories to tell me, friends and family. The first two days were quite strange, I'm so used to live in London, that those quiet streets and slow vibe of Tallinn were even little bit scary. When I arrived there on Monday it was snow everywhere and lots of it. It almost felt like Christmas because we had all our family together over a long time. I think that living aboard even makes people so much closer when you eventually see them. We value each moment and want to take best of it. 
I also had my birthday on Thursday, I'm 25 now and so ready for new challenges! I kinda took a moment to look back and see how far I've become. So thankful each day for the opportunities I have got and I'm ready for more.
My heart was filled with joy and happiness all the time I was in Estonia with my closest people and I think it was an amazing! Can't wait to go back sooner than 8 months from now.