SOCIAL MEDIA

pühapäev, 2. oktoober 2016

Those weekends..

Jällegi oleme jõudnud omadega Oktoobrisse. Ärkasin täna hommikul ülesse selle peale, et mõnus sügispäike paistis silma ja jahe õhk paitas põski. Mulle nii meeldivad sellised hommikud. Vedelesin mõnda aega voodis, sest ei tahtnud teki alt välja tulla. Ilmselgelt nimetan seda pühapäeva laiskuseks, aga millal siis veel laisk olla kui mitte pühapäeval? Tegelikult ei kavatse ma seda päeva voodis veeta vaid kohe kohe liigun trenni, kui selle postitusega valmis saan ja siis erandkorras pean 3h hiljem tööl olema. Jah, ma olen seda trennis käimist nii pikalt kuidagi venitanud, sest ennem polnud aega ja kuskil lähedal polnud midagi sobivat. Nüüd, aga asub jõusaal jalutuskäigu kaugusel ja sinna minek pole just väga suur vaev. Suvel ma käisin väljas jooksmas, aga praegu ma sinna küll enam ei kipu. Niiet on aeg ennast jälle jõusaaliga sõbraks teha.

Ühesõnaga kui teid huvitab, mis siin vahepeal toimunud on siis, ega suuri muutusi pole olnud. Elan veel sisse oma töökohta ja harjun uue eluga. Kuidagi rahulikumaks on kõik jäänud ja tunnen, et enam ei toimu nii palju ringi jooksmist ja rabistamist kui viimastel kuudel on olnud. Vahelduseks on see päris hea tunne. Laura sõitis täna öösel Eestisse ja mul endal tuli ka jube koduigatsus peale korraga. Kes veel ei tea, siis olen 14.11-20.11 Eestis ja lihtsalt ei jõua ära oodata! Selline tunne, et 7 kuu asemel olen terve aasta ära olnud. Aga varsti näeme!

Eile veetsin terve päeva poodides. Ma vahepeal ei saa aru, kuidas ma vabal päeval suudan veel minna Oxford Streetile shoppama aga näed, kui on vaja raha kulutada, siis mis mind peatab. Okei nali, ma ei shoppa nüüd nii palju ka, aga oli vaja ühtteist endale jällegi soetada. Nimelt olin kudumi ja saabaste jahil. Kuna ma olen mega valiv oma asjadega, siis ilmselgelt läks mul terve päev selle jaoks, enne kui leidsin, mis mulle meeldis. Aga kuna ma olen eluaegne Zara fänn, siis ei pidanud ma ka seekord pettuma ja sain mõne super hea ostu just sealt tehtud. 
Mõtlesin, et jagan teiega mõnda inspiratsiooni pilti, mis peegeldab minu sügisest garderoobi värvivalikut. Aga jah, tõmban nüüd otsad kokku, sest muidu jään omadega väga hilja peale. Olge tublid ja nutige oma pühapäeva! xo xo 


Today I woke up and realized that it's really October and summer is nearly gone. Autumn sun shined on my face and cold breeze woke me up . I stayed in bed quite long and just enjoyed it as long as I got hungry and made myself a coffee and breakfast. I just love Sunday mornings, these are the only mornings during the week when I let myself be lazy. But don't worry as soon as this post is up I'm headed to the gym and after that need to do some work for a couple of hours. 
Yes, I finally found myself a proper gym that is not too far and going there isn't an effort. Basically, 20 minutes of walking from the place I live now. 

Laura went to Estonia this morning and I suddenly realized how much I miss home at the moment. Who still don't know then I'm gonna be in Estonia 14.11-20.11 and just can't wait to see everybody!
I feel that I need a vacation from London for a bit. I really love this city but sometimes it can also be very exhausting. So I think that week at home will be a perfect way to boost myself and get my energy back. 

Yesterday I spent my day shopping for autumn clothes. I want to share some inspiration pictures for this season's color palette for my wardrobe.  Okay I need to wrap this up now, because it's been taking too long and otherwise I will be late. Talk to you soon and enjoy your Sunday! xoxo