SOCIAL MEDIA

neljapäev, 27. oktoober 2016

Autumn get me like..


Kui palju ma võin oma blogis rääkida õnne otsimisest ja enda sisemisest tasakaalust? Ilmselt päris palju, sest mulle on see teema nii hingelähedane. Naljakas, kuidas kevadest sai nii kiiresti sügis ja millegi pärast mulle tundub, et suvi jäi üldse vahele, sest aeg on praeguseks tõesti ruttu läinud. Tegelikult just aasta tagasi võtsin 100% pähe idee oma elu 360 kraadi muuta ja peale oma sünnipäeva ostsin üheotsapileti Londonisse. So good so far, olen endiselt siin ja tulevik paistab enda jaoks ainult helge olevat. Aga see on ju kõige tähtsam, ise peadki uskuma ja nägema võimalusi enda ümber. Põhimõtteliselt ole enda sisemine motivaator ja mõtle positiivselt, just siis hakkab elu su teele saatma suurepäraseid võimalusi ja inimesi. Sest mida rohkem me räägime asjadest mida meil EI ole, seda kaugemale need meist lähevad.  Me juba sisemeselt meelestame ennast sellele lainele ja tõmbame külge kõike ebaõnnestumisi. 
Olen kuulnud oma sõpradelt, kuidas neile tundub, et London on mind muutnud. Kui aus olla, siis see on tõsi, ma kohe kindlasti ei ole sama inimene, kes ma olin aasta tagasi. Oleks veidikene kummaline, kui oleksin.See on olnud mu elu üks kõige põnevamaid , enesearendavamaid ja siiralt õnnelikumaid aastaid. Aga mul on peas juba palju mõtteid ja ideid järgmiseks aastaks. Mul on selle kiire tempo juures olnud aega korraks astuda tagasi ja mõelda, mida ma teha tahan. Ütleme nii, et mõningad ideed on juba paberil kirjas ja nüüd jääb ainult üle tegutsema hakata. Usun, et 2017 saab olema veelgi parem ja huvitavam. Blogi pidamine on kindlasti listi esikolmikus ja lisaks ka õppimine. Jah, ma tohutult igatsen õppimist, niiet tahan seda viga kindlasti parandada. 

Sai jälle natukene jutustatud, olge siis tublid ja nagu alati kirjutage mulle, kui on mingeid küsimusi!

It's so funny how time flies. It feels like it was spring yesterday and now we are enjoying this colourful weather. I truly love autumn here in London. The weather is just perfect to wear boots and your favourite leather jacket.
Actually just a year ago I decided to move to London and bought my one-way ticket. So far so good and everything seems to go well. I am so excited for next year and can't wait to achieve new goals and learn new things. Personally, I think that my year in London has been one of the most challenging, exciting and happiest years of my life so far.  It has changed me so much and I couldn't be more proud of myself. Thankful for the people I've met along the way, you make London feel like home. 

Thanks to Ruts who made some pictures of me yesterday! Check out her work HERE

Enjoy xx