SOCIAL MEDIA

pühapäev, 17. juuli 2016

Summer in London

Hey kõigile lugejatele! Jälle on üks mõnus nädal mööda saadetud ja hetkel vedelen voodis. Eile oli tegu küll laupäevaga ja algselt plaanisin lihtsalt magada, aga London üllatas meid vägagi mõnusa ilmaga, niiet ajasin ennast ikkagi ülesse ja seadsin sammud linna poole. Laural oli enne tööd veitsa aega, et minu outfit ülesse pildistada, millest ma olen ise väga vaimustuses. Pigem vist sellest mesh kleidist, millesse ma Zaras ära armusin. Mesh ja tüll on üleüldse väga IN järgmisel hooajal, niiet kõik moehuvilised hoidke oma silmad lahti ja kindlasti soetage oma kappi midagi selle laadset. Kes päris kleiti ja pükse kanda ei taha, siis leiate poodidest ka väga palju oversized t-särke ja seelikud. Seda sama kleiti on ka väga cool kanda shortsidega, aga kuna siin ei tea seda ilma kunagi ette, siis shortse ma väga ei kanna ja ma ausalt pole ühtegi paari omale sellel suvel ostnud. Pigem otsustasin seekord jalga visata Zara teksased, mille ma ostsin Triinu soovitusel, sest ta kiitis neid mulle taevani. (niiet high five Triinu, need on tõesti mugavad). Kas tõesti mul on jalas tennised? Jah, just nimelt otsustasin lõpuks omale paari soetada, nagu te teate, siis ma olen igavesti ankle bootside fänn ja kannan tennised harva, aga siin lihtsalt ei saa teisiti. See vahemaa, mis ma igapäev siin maha kõnnin ei meeldi mu jalgadele väga niiet mugavus eelkõige eks? Samuti avastasin enda jaoks seljakoti, mis on maailma kõige mugavam asi asjade kaasas tassimiseks. Siin ju vaja kõiki asju koguaeg kaasas tassida, mille tulemusel tavaline kott on nagu pomm. Number 1 asi mu kotis on veepudel, mul tekib lausa paanikahoog kui see kuskile maha peaks ununema. Ilma veeta ma metroos enam sõita ei saa, eriti praegu kui seal on tohutult läbme ja õhku praktiliselt ei eksisteeri. Metroo on Londoni juures kõige ebaaktraktiivsem asi. Jumal tänatud, et ma lähen tööle suhteliselt varakult ja ei pea kogema seda õudsat tipptundi, mis Londonis 8-9 ajal valitseb. Metrosse saamiseks pead ootama järjekorras ja kui õnneks läheb, saad ennast mõnesse ka sisse pressida, niiet varvaste liigutamine on ka võimatu. Uskuge mind, see pole just maailma kõige meeldivam elamus. Mina reisin praegu metroo ja rongiga, mis võtab mul aega täpselt 1,5h. Alguses tundus see ikka vägagi katastroofiline, aga nüüd olen ära harjunud. 
Aga eks, ma olen kõigega ära harjunud, mis alguses tundus just kui võimatu. Ilmselgelt on see riik täiesti teistsugune ja selleks, et siin elada peab lihtsalt endale aega andma, et kohaneda.Siiamaani läheb mul enda arvates väga hästi sellega.

Hey, guys! Another weekend is passed and it's time to share some moments from the weekend. I make a short overview in English about this post. On Saturday I planned to sleep but it was such a nice weather outside so I decided to get up and enjoy it. Laura had a chance to take some pictures of my outfit before the work so-Check! I decided to wear my denim and latest purchase from Zara the Tulle Dress. It's super IN next season so all fashion lovers keep your eyes open from this point. All tulle skirts, dresses, and even t-shirts are taking it over.  Also, a second favorite thing is my backpack which gives me the opportunity to carry my whole life with me all the time. It's so necessary when you live in London. And lately, I've started to wear more sneakers because they are so much more comfortable than boots. The amount of walking I do on the daily basis is just insane and these things really save my feet at the end of the day. 

Outfit all Zara 
Pictures by Laura Saimre

#BERGIESTYLE
Enjoy xx