SOCIAL MEDIA

neljapäev, 7. juuli 2016

Fun times last weekend


Aeg lendab või mulle lihtsalt tundub nii? Juba on nädal möödas sellest, mil Triinu ja Sander siin olid. Ma ei jõudnud oma eelmises postituses väga pikemalt sellest kirjutada, sest aega nappis. Ühesõnaga nad jõudsid siia reede õhtul ja läksid ära esmaspäeva varahommikul. Reedel peale tööd oli mul juba töökaaslastega kokku lepitud "after work" ehk alustasime juba nädalavahetuse tähistamisega. Ma võin käsi südamel öelda, et praeguse seisuga on mul maailma kõige coolimad tiimikaaslased. Selline tunne, et teaksime üksteist kauem kui 3 nädalat. Otsustasime oma "after worki" teha Kingstoni kohalikus veinibaaris, kuhu vist plaanime homme tagasi minna, sest ju jälle reede käes. Mulle tundub, et see aeg lendab liiga kiiresti, ma ei jõua silmi ka pilgutada kui juba nädal läbi. Peale seda suundusin kiiremas tempos koju, sättisin ennast valmis ja juba jooksin nendega kokku saama. Ausalt ka, ma olin nii elevil, sest ma nii ootasin Triinut siia. Saime Embankmentis kokku, mille järel viisin nad kohe London Eyed ja Big Beni vaatama, ilm oli õnneks terve nädalavahetuse super, niiet nad ei saanudki kordagi kogeda seda vihmast Londonit nagu mina viimased 4 kuud. Peale jalutust suundusime Sohosse, kus veetsime terve oma õhtu ja öö. Käisime Nandoses ja muidugi kui teed Sohosse viivad, siis ei saa üle ega ümber THIRST Barist, kus jällegi olid terve õhtu tasuta joogid, mille järel oli see koju jõudmine natukene hägune aga sai tehtud. Laupäeval ajasin ennast jälle varakult ülesse ja veetsime terve päeva ringi jalutades. Hiljem tegime õhtusöögi Byronis ja joogid jällegi kõigi nõudmisel Thirst Baris, ma polnud alguses väga IN aga pärast ei saanud jälle pidama. Tahtsin veel kauemaks jääda, aga suundusime umbes 1 ajal koju, sest Triinut ja Sandrit ootas Beyonce järgmisel päeval. Kuna mind ennast jäi see Beyonce asi ikka kummitama ja Triinu ütles ka, et pean ikka tulema, siis ei jäänud mul muud üle kui pühapäeval paar tundi enne kontserdit omale pilet osta ja järjekorda minna. Ausalt, ma ei kahetse sekundiks ka, et sinna läksin. See show, mida see naine korraldas jääb mulle eluks ajaks meelde, lõpus poetasime isegi Triinuga pisara. Peale masside liikumist metroo peale pidingi nendega hüvasti jätama ja meie nalju ja rõõmu täis nädalavahetus saigi otsa. Järgmisena näeme juba Eestis, loodan, et oktoobris või novembris. Ilmselgelt ma ei saa sellega kauem venitada, seda minu parim sõbranna ootab beebit ja ma lihtsalt ei suuda ära oodata, et teda näha saaksin (tähendab neid). Kuna kell on suht palju, siis selleks korraks tõmban otsad kokku ja järgmisel nädalal võib ka outfiti postitust ootama jääda. Niiet stay tuned! 

So how are you, babes? I will make a quick overview for you guys. It's already been a week since my Estonian buddies were here. Seriously I miss them because the weekend was so much fun. They arrived here Friday afternoon and left on Monday very early. So basically last Friday after I had my drinks with my co-workers at Kingston I headed home, got changed and ran towards Embankment. I was so excited to see them. Firstly we had a walk along the River Thames, I showed them The London Eye and Big Ben, sounds like tourists but we were. That's what I will always be in this city, never get tired of it. After that we headed to Soho to meet up with Laura and Elis(Laura's friend). We ate dinner at Nandos and after that, we somehow ended up in Thirst Bar. Basically, the whole night was a bit fuzzy if you know what I mean. I woke up with a massive headache on Saturday. But didn't mean that I will stay in bed, no way. I headed to the city after my beauty sleep and met up with Triinu and Sander. After our long day in the city, we ended up at Byron with Laura and Annu. Basically just ate good food, talked about life and had a blast! Again after our dinner we ended up in the Thirst Bar, I wasn't very obsessed with the idea but we still went there. I really had had too much to drink last night so it was enough for me. After a few dance and drinks, we headed home because Triinu and Sander went to Beyonce on Sunday. After I woke up I also decided to go and bought myself a ticket a couple of hours before the show. I seriously don't regret any minute or a penny that I wasted during the concert. Her show was just mind blowing and amazing, can't wait to go again. The artist who knows how to perform. I even had tears in my eyes at the end because she was so inspiring. After the concert, it was time to say goodbye and end our amazing weekend here in London. I can't wait to see them again, I think the next time is when I'm visiting Estonia, which will be in October or November if everything goes as I planned. But here you will never be sure what life brings so we will see. I just really want to see my best friend who is giving birth soon to her baby! ( Can't wait that moment)
Anyways because it's quite late and I need to wake up soon then bye-bye! I will be posting some outfit pictures next week, so stay tuned babes!