kolmapäev, 4. mai 2016

How many stripes? #Londontimes


So basically long time no talk, right? There's not much to talk about than my work I guess. Working like a crazy person at the moment. So all my energy goes into that. In June, I'm going to take it more easily and just continue with one job. Can't wait for this already. On Saturday, me and Laura worked one of the coolest places so far. We had an amazing wedding in Kent which was absolutely a dream! If I would like to have a wedding one day I want to have the same one. It was so incredible, amazing people, crazy party, and so much fun. On Friday night, we went out to the Mason House then and we basically didn't sleep at all, so our condition at the work was a bit sleepy. I also met there one of the most inspiring people so far. A man who is officially from Turkey but has lived here for 10 years. The way he talked about life and happiness was so unreal, he's been traveling a lot and seen so many people and places that it's crazy. He told us to live our lives with full positivity and never waste our energy on the things we can't change, never let negative things take control over your life. Always be a leader of your own destiny and you attract what you think the most about. Funny how somebody you just met can inspire you so much. We also talked about different cultures, people, and beliefs. That's what I think I love the most about London is that the whole world is in the same city. I've always been 100% tolerant and never underestimate somebody because of their culture, skin or belief. We are all equal in this world, hopefully, people will start to understand it more. I've met so many people from all around the world during my living period so far that's it crazy. 

After my wedding on Saturday I've been working at HM and I'm gonna be there until Friday. At least all my days are only 6 hours which makes it a lot easier to handle. But I'm not bored or anything, life is so interesting at the moment and I could not be happier. I also attended to the Waacking dance class yesterday and dancing after 2,5 years made me feel like home. I just enjoyed it so much! Shake your booty, shake your booty..hahaha okay just joking. 
On Sunday, I'm going to take the whole day off and just enjoy the weather, chill and do nothing. Sounds so perfect!


So when it comes to my outfit you can see that I'm wearing my awesome culotte trousers from Zara(find the HERE). They are super comfy and perfect choice for those warm spring days. I had to buy the stripy ones because I haven't been wearing any prints lately and I missed it! Time to bring the prints back and because stripes are one of my favorite ones then why the hell not. I mixed them together with my basic white T-Shirt and black leather shoes. With this outfit, I could run around London the whole day. 

If you have any questions about London or topics you want me to write about then let me know! Cheers guys and talk to you soon.

Millest alustada ja millega lõpetada? Ei teagi, kas vahepeal on üldse palju toimunud. Vist ikka on kui nüüd tagasi hakkan mõtlema. Tegelikult alustasin selle postituse kirjutamisega juba esmaspäeva hommikul kell 7 kui metroos istusin. Üllatavalt asjalik tegevus selle lõputu sõitmise vahel, muusika kõrvas ja näpud tööle. Aga siiski õige postitamise juurde jõudsin alles nüüd, neljapäeval. Hetkel enamus mu päevad mööduvad tööl. Kuna ma lasen praegu kahe töö vahel nagu õige eestlane, siis neid vabu momente pole just väga palju ja kui ongi, siis eelistan need veeta pigem arvutist eemal. Õnneks mingit rutiini siin tekkida ei saa, kuna kõik vahetused ajaliselt väga erinevad. Kes ei tea, siis töötan hetkel HM'is ja lisaks ühes ürituste agentuuris. Nädalavahetusel käisime Lauraga koos ühes pulmas, mis oli juba sellepärast omaette elamus, et saime koos ringi chillida ja samal ajal tööd teha. Seda võib kutsuda ehtsaks minu tuleviku pulmaks- korralik tants ja trall. Samuti tutvusin selle vahetuse ajal seal ühe kõige inspireerivama inimesega, keda siin siiamaani kohanud olen. Inimene, kellel on eluväärtused ja suhtumine nii paigas kui üldse olla saab. Rääkisime pikalt elust, eesmärkidest ja sellest, kuidas oma elu peaks elama. Ta lihtsalt kiirgas positiivsusest ja pani asjadele jällegi järele mõtlema. Ma kahjuks ta nime ei mäleta, aga ta on Londonis elanud juba üle 10 aasta aga muidu on pärit Türgist, reisinud meeletult palju, näinud maailma oma rikkuses ja vaesuses, nagu ta ise ültes. Ta põhiline mõtteviis, mis läbi käis oli, et ärge kunagi laske ennast mõjutada negatiivsetel emotsioonidel ja ärge raisake oma energiat asjadele, mida te muuta ei saa. Samuti vestlesime pikalt erinevatest kultuuridest, rassidest ja üleüldse suhtumisest erinevatesse inimestesse. Ma olen alati olnud kõikide inimeste suhtes väga tolerantne ja siin elades on see täielik igapäevaelu osa, et kõik su töökaaslased/naabrid jne on erinevatest riikidest, erinevate uskumuste ja nahavärviga. Kes veel seda meelt ei ole, siis panen teile südamele, et need asjad ei tohiks kunagi olla takistuseks kellegiga suhtlemisel. Spread the love!

Nii peale laupäevast pulma alustasin juba tööd HM'is ja nüüd lasen kuni reedeni välja. Laupäeva veedame tööl Buckingham Palace'is, millest ma olen isegi natukene elevil juba. Eniveis korralikult puhata saab alles nädala lõpus ja kuna lubas 25 kraadi sooja, siis halleluuja! Ma kavatsen terve päeva päevitada kuskil ja lihtsalt lebos olla. Ei mingeid kohustusi ega asjalikke kokkusaamisi. Sounds perfect, kuna ma armastan siinseid suuri parke ja piknike.
Mõtlesin, et tahtsin millestki veel rääkida ja nüüd tuli meelde. Nimelt eile käisin siis üle 2,5a reaalses tantsuklassis. Väga mõnus vaheldus ja see tunne oli awesome. Tunniks oli Waacking, kes teada tahtis ja täpsustuseks nii palju, et täna ma oma käsi liigutada ei saa, sest see oli ulme mis seal toimus. But feels great!

Kuna Londonis on nii palju edasi-tagasi jooksmist koguaeg ja pikki jalutuskäike, siis minu jaoks on viimasel ajal mugavus saanud väga suureks sõbraks. Kontsi kannan ainult peole minnes ja siis ka on flatid igaksjuhuks kotis olemas. Reedel saime jälle hea kontsaralli teha, nimelt käisime Mason House'is, mis ei olnudki nii ülerahvastatud kui tavaliselt. Sai korralikult tantsida, head muusikat kuulata ja vahelduseks lõbutseda. Jah, me läksime põhimõtteliselt otse peolt tööle, niiet võite arvata kui väsinud me seal pulmas olime. Aga see selleks, tegelt tahtsin teile oma outfitist rääkida. Olen täielikult inlove oma uude Zara ostu. Nimelt need triibulised culotte püksid on perfektsed nende mõnuste kevadiste ilmadega ja muidugi kummigavärvel teeb need veel eriti mugavaks. Peale otsustasin visata basic T-shirti ja jalga mustad flat kingad. Selle outfitiga võiks terve päeva mööda Londonit ringi reisida. Lisaks on neid hämmastav omadus-need ei kortsu! Ärge arvake, et culotte püksid on ainult grannydele, need näevad väga stiilsed ja coolid välja. Minu omad leiad SIIT 

#BERGIESTYLE

T-shirt Forever21/Trousers Zara/Sunglasses River Island

Enjoy xx

 

SHARE:
Postita kommentaar
© Express yourself in your own way | All rights reserved.
Blogger Template Created by pipdig