SOCIAL MEDIA

esmaspäev, 18. aprill 2016

Sunny Sunday


It's been one month already. Can't believe it actually, sometimes it feels like it happened yesterday. Falling in love with London each day and keep discovering this city. Yesterday we bought ourselves monthly travelcards which gives us opportunity to use metro as much as we want. It seemed more useful because we got ourselves our first jobs, so we will be traveling a lot more from now on. But we both keep sending CV's and attending different interviews(I got 3 next week) because we take it as a temporary work. It's a hospitality and catering work for different high-end events, so it will be something very different for both of us. We can decide our own schedules, work as much as we want and when we want. So it's a good place to keep afterwards as well to earn some extra money. We just had to take this first opportunity because London is a very expensive place where to live and we need to earn something. I keep you updated with everything, so stay tuned.
Yesterday we decided to go to Hampstead Heath, which is one of the most beautiful parks I've ever seen. It reminds me a magical forest where you can get lost, enjoy the silence and the beauty of nature. You can also get a pretty awesome view from the top of the hill, which is the perfect location for an afternoon picnic. And that was exactly what we decided to do. After wondering around in the park and on the streets of Hampstead, which reminded me little a village, we went to the M&S and bought some food. Found ourselves a perfect spot in front of the small pond and enjoyed this amazing weather, good food and had endless talks about life. That's the best part when you travel with your bestie (sister), endless talks and endless fun is guaranteed.


Juba on kuu möödunud meie siia tulekust kuigi vahepeal on selline tunne nagu oleks alles eile lennuki peale astunud. London ei väsi mind imestamast ja iga päevaga armun sellesse linna ühe rohkem. Eile soetasime omale lõpuks kuukaardid, mis annab meile võimalus nüüd lõputult ringi trippida. Põhjuseks oli ka muidugi see, et saime omale mõlemad esimese töökoha, samasse kohta isegi kusjuures. Aga suhtume sellesse kui oma ajutisse olukorda ja jätkame täie tuhinaga kandideerimisi ja tööotsinguid. Järgmisel nädalal ootab mind ees nimelt 3 intervjuud ning Laural on ka üks vahva võtte/filmielamus täna, ma täpselt ei tea millega tegu aga tundus midagi põnevat. See firma, kus tööd saime tegeleb erinevate luksusürituste korraldamisega alates filmiesilinastustest ja lõpetades kuninglike sündmustega, mis iseenesest on põnev, aga not our cup of tea. Ise peame seal tegelema cateringiga, mis on täiesti uus maailm, kui arvestada meie eelnevaid tegemisi. Hoian teid oma elumuutustega kursis, niiet olge valvel. Jah, võin öelda, et London on linn väga paljude võimalustega, aga samuti neid võimalus silmas pidades ei tohi ära unustada, et siin elab 100x rohkem inimesi kui Eestis või mõnes teises väiksemas riigis. Selle arvelt on ka raskem jalga ukse vahele saada sinna, kus need võimalused meid ootavad. Aga nagu alati olen ma meelestatud ainult positiivselt ja ei jõua ära oodata, mida head elul meile pakkuda on.
Kuna eile oli pühapäev, siis otsustasime jälle Londonit avastama minna. Magasime muidugi mega kaua, mida juhtub nii tihti viimasel ajal, aga peale keskpäeva kui voodist välja saime seadsime sammud Põhja-Londonisse. Täpsemaks sihiks oli siis Hampstead Heath park. Enne kui pargini jõudsime, uitasime väikestel tänavatel, mis meenutasid suvist küla või pisikest linnakest väljaspool Londonit. Kõik see kokku tekitas väga koduse tunde ja juba kujutasin ennast siin kunagi elamas.Mu kujutlusvõimel lihtsalt pole piire, ma võin lõputult unistada ja enamjaolt on mu unistused kõik täide läinud, niiet inimesed õppige seda tegema. Õppige ennast meelestama nii, et kõik on võimalik kui väga tahta ja uskuge mind, te hakkate neid muutusi nägema. Kui lõpuks pargini jõudsime oli selline tunne nagu oleks sattunud kuskile maagilisse kohta või võlumetsa Harry Potteri filmis. Nii palju loodust korraga ajas meid super õhinasse, et jalutasime seal ikka päris pikalt ringi. Samuti ühe nurga alt avanes suurepärane vaade tervele Londonile. Peale korralikku jalutuskäiku otsustasime omale pikniku materjali varuda ja seejärel üks hea lõuna maha pidada. Mõnus kevadine ilm, hea toit ja lõputud jututeemad lõid suurepärase atmosfääri nautimaks seda vahvat pühapäeva. 

Enjoy xx