pühapäev, 10. aprill 2016

London Times


Weeks go by and days feel super long here. I just can't get enough of this spring feeling in London. Laura came back on Tuesday and we've kinda been chilling around this week. On Wednesday, we went to Greenwich, which is one of the coolest places where I've been. I think I can imagine myself living there in the future. It feels like your not even in London but somewhere in a suburb. Small houses with private flower gardens and small family businesses. Streets are not so crowded and the most important- Greenwich park. I could walk there the whole day and never get tired of it. When you climb on top of the hill you can see the whole London in all its glory and it looks wonderful. But before we enjoyed the park we did a shoot with Brita again and I can't wait to share the pictures with you. Hopefully, I have the chance to do it next week.
On Thursday I went on a date and had a chance to visit a wine bar in Embankment, the night was so much fun.And actually, it was the first time when I went out to a bar here, usually I've only been visiting different clubs. But the pub culture here in the UK is crazy, it's part of people's daily routine to have an after work drink. Most of the time pubs are overcrowded and people enjoy their drinks outside on the streets. Still trying to get used to it.
Friday and Saturday we spent in Stratford. Bought ourselves a mirror and some other household furniture what we were missing. And because the weather was literally so good I wanted to take some outfit pictures. I decided to play around with my oversized stripy shirt as you can see.

Nädalad lähevad mööda ja varsti olemegi siin juba terve kuu pesitsenud. Väljas on mõnusad kevadised ilmad ja igapäevaga harjume selle Londoni eluga ära. Laura tuli teisipäeval tagasi ja muidugi ei olnud tal see tagasitulek nii lihtne nagu esimsel korral. Koduigatus on ju kerge tulema, eriti kui näed jälle oma lähedasi ja sõpru. Sellepärast otsustasimegi kolmapäeval lihtsalt chillida ja seadsime sammud Greenwichi. Mul oli Britaga kella poole neljast seal pildistamine kokku lepitud, nii mõeldud, tehtud! Greeniwch on jällegi üks mu lemmik paikadest siin. Kui DLR'i pealt maha astud, siis on selline tunne nagu oleks jõudnud Londonist välja väiksesse äärelinna. Tänavatel liigub palju vähem inimesi ja elutempo tundub palju aeglasem kui muidu. Väikesed armsad majakesed erahoovidega loovad väga koduse tunde. Muidugi kui rääkida Greenwichist, siis ei saa üle ega ümber sealsest imelisest pargist, mis oma maastikuga lihtsalt pahviks lööb. Nimelt on võimalik pargis kõrgele mäe otsa ronida, mis on omaette trenni eest isegi.Arvan, et see on ka üks paremaid kohti, kust saab hea ülevaate tervest Londonist. Kindlasti jälle käige ära kui võimalus tekib. Me juba ootame, et saaks seal esimese pikniku maha pidada.
Neljapäeval käisin ma kohtingul ja õnnestus läbi hüpata ühest mõnusast veinibaarist Embankmendis. Baari nimi oli Gordon's Wine bar ja ütleme, et see vein, mis me seal jõime maitses liigagi hästi isegi. Siimaani olen Londonis olles käinud ainult erinevates klubides ja ühte mõnusat pubi/baari õhtut sain nautida alles sellel korral. Siin on pubides istumine ja siidri lürpimine suht igapäevane elu osa. Inimesed hüppavad peale tööd oma lemmik baarist läbi ja vahel tipptunnil on kõik baariesised paksult inimesi täis, kes oma tööpingeid maandada tahavad. Mina ei näe selles puupüsti täis baaris veel midagi nauditavat, aga no kõigega harjub. Kokkuvõttes oli mul super õhtu ja juba ootan, et saaks uuesti sarnasesse kohta minna.
Reede ja laupäeva veetsime Laura Stratfordis. Ostsime omale kokku vajalikke kodutarbeid nagu näiteks peegli, pesuresti ja isegi stange saime. Sattusime sellisesse poodi nagu Poundstretch, mis on veelgi odavam Poundlandist. Ühesõnaga seal müüakse kõike, alustades toidust ja lõpetades pesurestidega. Pesuresti, peegli ja stange saime omale 18 poundiga, mis on ju mega WIN! Olime mega uhked oma leidude üle. Kuna ilm oli jällegi mega soe, siis kasutasin juhust ja klõpsutasime paar outfiti pilti ka. Mis puudutab neid pilte, mis Brita minust kolmapäeval tegi, siis loodan, et näete neid juba järgmine nädal! Ise jäin nendega mega rahule ja ei jõua oodata, et saaksin neid teiega jagada.

#BERGIESTYLE


Shirt & Trousers Zara / Boots,Top and Sunnies H&M / Chocker Forever21
Pictures by Laura Saimre

SHARE:
Postita kommentaar
© Express yourself in your own way | All rights reserved.
Blogger Template Created by pipdig