SOCIAL MEDIA

kolmapäev, 20. aprill 2016

Everyone has ups and downs-that's called life!So basically this week I've been only doing different interviews and 2 are more to go. Tomorrow morning I will be waking up quite early and also I'm having my first day at the event company. The shift will start from 17:00 pm so I can manage my 2 interviews before that. I already got one positive answer from River Island today and they want me to start on Monday. But I also need to see how the other interviews will go this week. Still keeping all my chances open. Basically, now I'm at the point where I need to choose where I want to work, which is actually a good thing. Last week it seemed that nothing is going in the right direction,  I had 0 motivation and my mood was quite down. But the new week started with the good news and I'm totally back with my positive vibes. Also, today I had one internship meeting so fingers crossed for this one because that would be amazing. Doing an internship for a fashion stylist...hmm what else I can ask for? Don't know, because that again would be a dream come true for me. When it comes to applying for work, then most of them are for sales assistant positions. Because getting a Visual Merchandiser position here is basically impossible at the moment. There are no available positions in the center or in the zone two. H&M offered me a position in Zone 6 and I had to turn it down because it's just way too far for me and the travel expenses would be 230 pounds in a month. I will be in touch with the HR manager and she told me to inform me as soon as anything better will come up. So this is something I thought will be easier but it's a lot harder. I don't mind working as a sales assistant because at the same time I can do my internship and still keep working at the event company. I just need to manage my time very well. I also checked the make-up courses here and I need to get 2400 pounds together for November. I want to learn how to do fashion editorial, TV, and Film makeup so that's what the course is all about. I'm super excited about it because I love to learn new things and develop myself all the time. 

Laura had her first day at work yesterday and she will be busy with the events til the end of the week. I'm gonna be working from tomorrow until Saturday. It actually took us exactly one month to get things moving, it was a hell of a vacation but it's time to get busy again. Soon we will be working on very different schedules so we basically won't be seeing each other so much. 
I can't share any outfit posts with you because I haven't had any time to shoot something. Hopefully, I can shoot on Sunday but meantime keep checking my Instagram or a snap chat to keep yourself updated.  


Põhimõtteliselt sellel nädalal olen ma ainult mööda erinevaid intervjuusid käinud ja ennast taevani kiitnud, kui väga ma neid töökohti endale ihkan. Homme algab mu päev super varakult ja enne kui oma esimesele vahetusel lähen, siis pean veel kahe intervjuuga ühele poole saama. Ma intervjuude meister varsti vist, enam ei ole isegi närvi sees ja jutt tuleb iseenesest. Kui oma esimesele intervjuule tagasi mõtlen, siis ma hakkan isegi naerma. Ajasin ikka korralikku jama suust välja ja olin ülinärvis. Aga eks see on harjumuse asi, ilmselgelt ma ei saanud seda esimest kohta kui te huvi tundsite. Täna sain positiivse vastuse River Islandilt ja nad tahavad, et alustaksin nende juures juba esmaspäeval. Kuna mul peaks see nädal veel vähemalt 3 vastust tulema, siis hoian kõik uksed lahti ja otsustan alles nädala lõpus kuhu, mis, mida ja miks. Kui eelmine nädal olin juba selline tunne, et asjad ei liigu üldse ja motivatsioon hakkas langema, siis sellel nädalal olen jälle tagasi oma positiivsuse lainel ja näete see töötab! Alates esmaspäevast on kõik väga hästi läinud ja loodan, et läheb ka edaspidi. Lihtsalt peate aru saama, et kui kandideerid ja kuskilt midagi ei kuule, siis viskab kopa ette küll.  Olen õppinud selle kuu jooksul siin nii kannatlik olema, et see lausa imestab mind ennast ka mõni päev. Selle koha pealt ma olen ääretult tänulik, et mul on mega toetav pere ja mu sõbrad, kes minu ja Laura seiklustele igapäevaselt kaasa elavad, nendega jutustamine aitab asja koguaeg heast küljest vaadata, isegi kui endale need asjad nii lillelised ei tundu. 
Samuti otsustasin paar päeva tagasi erinevatele stilistidele kirjutada, et kellelegi praktikat teha. Ja juba ühega sain täna kokku ka ja vestlesime selles osas natukene täpsemalt. Ma hoian hetkel hinge kinni ja ei taha sellest rohkem rääkida, sest midagi ei ole veel 100% kindel, aga ma nii loodan, et saan sealt positivse vastuse. Siis saaksin juba järgmisest nädalast tema juures praktikaga alustada. Ausalt see oleks jällegi check minu dream bookis! Niiet pöidlad pihku palun ja head soovid teele selles osas. 
Hmm mida ma teile veel rääkida oskan. Kui teid huvitab kuhu ma tööle olen kandideerinud, siis enamasti klienditeenindajaks hetkel erinevatele brändidele, sest vist Visuali kohast võin siin praegu ainult unistada, rääkimata muudest ametitest. Starting from the bottom nagu kombeks, mida ma ka ühes postituses juba mainisin. Kes mõtleb, et miks ma loll H&Mi ei kandideeri, siis ohh üllatust ma tegin seda juba ja no tõesti mulle pakuti Visuali kohta, aga paraku selle asukoht andis soovida (põhimõtteliselt Londonist väljas).See pole mitte ainult suur ajaraiskamine käia teises linna otsas tööl vaid ka rahakoti korralik tuulutamine, kui asi puudutab transporti. Õnneks sain siin H&M'i HR'iga korralikult Sina peale ja ta pidi mind kõigega kursis hoidma, kui peaks mingeid uudiseid selles osas tulema. Homme aga on üks mu intervjuudest Regent Streeti H&M'is SA kohale, niiet võimalik, et võtan selle vastu kui see hästi läheb. Annan teile teada! Põhimõtteliselt näen ennast siin praegu töötamas poolekohaga klienditeenindajana ja lisaks jätan selle ürituste töö alles, mis annab mulle võimaluse olla oma graafikutega väga painduv ja teha samal ajal ilusti praktikat. Samuti pean omale novembriks kokku koguma 2400 poundi, mis annab mulle võimaluse minna õppima meigikunstnikuks.  See on mul juba väga pikalt mõttes olnud ja mis olekski veel parem, kui see siin selgeks õppida. Ma ei taha seda mitte sellepärast,et omale Kardashiani meiki 24/7 teha, vaid pigem õppida ära see sellel tasandil, et see oskus siduda erinevate moeshootide/TV ja filmivõtetega.
 Mul on ausalt koguaeg nii palju mõtteid ja asju, mida ma teha tahan, et vahepeal tundub, et mind ei jätku igalepoole korraga. See tahe arenenda ja õppida on lihtalt ulme, mis minus praegu on. Ma pole ennast nii hästi juba väga pikalt tundnud, sest mingil perioodil ma ei teadnud üldse enam, mis ma elult tahan või kes ma olla tahan. Polnud kunagi midagi sellist kogenud, teadmatust enda suhtes ma mõtlen. Ma võin kindlalt öelda, et see periood kestis rohkem kui pool aastat, isegi kui see välja ei paistnud, siis nii see oli. Ma ei ütle, et näen nüüd kõike selgelt, aga vähemalt tean kuhu ma liikuda tahan ja olen elevil oma elu suhtes, mis on kõige tähtsam asi. Sellepärast panen kõigile südamele, kes tunnevad, et on omadega ummikus, siis muutke midagi oma elus. Muutke oma tööd, elukohta või võtke lihtsalt mõneks ajaks aeg maha ja ärge tehke mitte midagi. Mina tegin kõike seda, mida ma eelnevalt nimetasin ja see aitas mul jälle asjadest aru saada ja näha elu uues valguses. Ärge kartke muutusi, need on ainult lõpuks ainult head!

Nagu olete aru saanud, siis mu blogi on muutunud rohkem elustiili põhiseks ehk te ei leiagi nüüdsest iga mu postituse alt outfiti pilte, sest mul on nii palju rohkem kirjutada ja öelda. Või no mu garderoobi valik ei ole ka just ilmatu lai hetkel, aga no worries küll ma selle vea varsti ära parandan. Ma ei kavatse shopahooliku ametit veel maha panna õnneks, niiet stay tuned! Kuna ma nüüd kuni laupäevani tööl, siis võite mu blogisse uudistama tulla vast pühapäeva õhtul ja siis leiate siit juba ka outfiti pilte. Seniks aga olge mõnusad!