SOCIAL MEDIA

esmaspäev, 25. aprill 2016

Baggy denim and hot chocolate? Best combo for Sunday!


Another week has passed by and the best thing to start my week is with a new blog post. Last week was quite crazy I guess. So much running around between interviews and working at different events. So yesterday's sleep was well earned. After waking up we decided to have a pancake morning and after that went to the center to discover some cool places. I love walking around on Sundays because it's less crowded and the city doesn't look so busy. We grabbed ourselves some hot chocolate and just enjoyed the Sunday vibe. 
 We had so much to talk about because last week I basically didn't see Laura at all. That happens when your work schedules are so different. Today I'm staying in bed and just doing nothing. Starting my work week tomorrow, so I totally gonna enjoy this a little bit.
I wanted to tell you that I scored my H&M interview, so I think I'm gonna start there this week, we will see. Dept manager promised to give me a call tomorrow, so I will let you know. I cancelled everything else because H&M will give me more working hours, which is better at the moment. 

I loved my Sunday outfit yesterday, ripped baggy denim with my long sleeved white t-shirt. It's all about basics on the weekend.

Hope you have a great week you all!Eelmine nädal lihtsalt lendas mööda, kuigi samas sai palju tehtud, käidud ja oldud. Enamik ajast läks töö tegemisel või siis intekatele, mis on ju hea. Niiet eilne pikk uni oli vägagi välja teenitud. Põõnasime ikka korralikult ja tähistasime seda pannkookidega. Kuna meie tempo oli eile suhteliselt aeglane, siis saime toast välja umbes kella 3 ajal. Otsustasime sammud seda Centrisse ja seekord siis Tower Bridge poole, mille lähistel asub ka üks vana maja jäetud kirik, kus otsustasime paar outfiti klõpsu teha. Kuna tegemist oli siiski nädalavahetusega, siis katkised baggy teksad ja valge T tundusid olevat parim outfiti valik. Mugavus eelkõige eks? Võtsime omale lähimast Starbuckist kuumad šokolaadid kätte ja alustasime oma jalutuskäiguga (see hazelnut hot chocolate oli lihtsalt jumalik-soovitan soojalt). Polnudki kordagi veel Tower Bridge'i juurde jõudnud, niiet sai jälle seda vaadet meeldetuletada. Kuna eile toimus Londoni Maraton, mis sai täpselt enne meie kohale jõudmist läbi, siis saime nautida suhteliselt tühjasid tänavaid, mis siin on väga haruldane nähtus. Peale Tower Bridge hüppasime täiesti suvalise bussi peale ja sõitsime natukene niisama ringi. Ma olen igavesti siin linnas turist, sest siin on nii palju näha, käia ja kogeda. Kuna me polnud Lauraga üksteist põhimõtteliselt terve nädal korralikult näinud, siis saime ennast jälle tühjaks naerda ja lobiseda. See on tingitud sellest, et meil on nii erinevad töögraafikud. Hiljem hüppasid veel Risto ja Karl meie poolt läbi, kellega tegime natukene veini ja muljetasime oma awesome töönädalast. Hakkasin mõtlema, et me pole nii ammu kuskil väljas käinud, aga vist parandame selle vea nädalavahetusel, kuna üks Laura sõbranna tuleb Londonisse. Ilmselgelt peame talle siinset ööelu tutvustama. 

Soovin teile head nädala algust ja ole mõnusad!

Outfit- All Forever21

Enjoy xx