SOCIAL MEDIA

pühapäev, 20. märts 2016

Welcome to my life- Mickey Mouse


So the first week of my London adventure is over. Today is a moving day to our new place. It's good that we don't need to trip very far and going to stay in the same neighborhood. The only minus is that we need to walk like 7-10 minutes to reach transport but what to do, the price was way too good to turn it down.

So on Friday we totally enjoyed London's great nightlife and had to visit our favorite place- Libertine. We had no energy to sit behind our laptops and look for different jobs so we decided to celebrate our arrival here. We joined Henri at the club and the party was so much fun, he took great care of us. Beats from house to hip-hop made dance all night long. Although, it wasn't that fun on Saturday. We basically slept til' noon, then stayed in bed and ate kebab.

On Sunday, I woke up around 10 a.m and because it was such a nice weather outside me and Karl decided to visit the Portobello Road Market. It's the world’s largest antiques market with over 1,000 dealers selling every kind of antique and collectible. So we spend a nice afternoon there and saw a lot of vintage stuff what we would die for. After tripping around the market, we got super hungry and went to eat Japanese food, I loved it. Also, I tried a bubble tea for the first time ever and I'm addicted to it. Of course, I ordered a coconut one with mango and it was delicious.

So now I want to tell you about my outfit choice. I went super basic and comfortable this time. White sneakers, t-shirt and boyfriend denim. I wore my oversized bomber jacket which basically is one of my most favorite things in my closet because you can wear it with absolutely anything you want. But as you know I always add something extra to my outfits. This time, to create this look I took Karl's Mickey Mouse little suitcase bag, it's one of the funkiest things I've seen. In perfect size to fit your wallet and iPhone into it. Also, last week we had a chance to visit Camden Market and I had to buy myself those supersized sunglasses, the world looks lovelier through my pink shades.

To my estonian readers:
Täna on kolimise päev ja pakime oma asjad siin Kerli juures kokku. Õnneks ei lähe me kaugele, vaid suhteliselt samasse piirkonda. Uue koha üheks miinuseks on ainult see, et transpordi peale peab kõndima umbes 7-10 minutit. Hetkel on meil metroopeatus põhimõtteliselt maja ees, aga eks sellega harjub jälle ära. Võtan siis nädalavahetuse kokku, mis toimus. Reedel läksime välja, sest see kodus CV'de saatmine viskas juba kopa ette. Väga kaua arvuti taga istuda ei suuda ja keskendusmisvõime hajub ära. Lõime ennast ülesse nagu tavaliselt, kui Londonis väljas käime. Kui tahad ikka head klubielamust, siis kleit ja kontsad on must-have! Kindlasti on ka teisi kohti, aga me käime enamasti promootoritega kesklinna klubides, kus on eraldi dress-code. Samuti pidutses meiega Conor Maynard, kes on Laura kauaaegne lemmik muusik kui nii võib öelda, aga see on siin tavaline, et klubides sellised inimesi kohtad. Pidime juba 10'ks klubi juures olema, sest siin hakkab night life eriti vara pihta. Natukene ootamist ja juba olimegi sees. Pole jälle ammu nii head pidu olnud, muusika oli super ja tantsida sai kaua. Libertine polnud nii ülerahvastatud kui tavaliselt, niiet oligi natukene mõnusam. Kes mu snapchatti jälgib, siis sai korraliku ülevaate meie reede õhtust. Alkoholiga läks ainult natukene liiga paljuks, sest kõik oli ju meile tasuta. Free drinks never mean anything good eksole. Sellepärast laupäeva veetsime suht voodis ja ei teinud midagi asjalikku peale filmi vaatamise ja söömise. Jah, parim kombo vist mis olla saab. 

Pühapäeval ärkasin umbes 10 ajal ja kuna väljas oli super ilm, siis otsustasime Karliga minna ja külastada Portobello Marketit, mis on üks maailma suurimaid antiigiturge. Veetsime terve pärastlõuna seal ringi jalutades ja pildistades. Notting Hill on lihtsalt nii super ilus, et võttis lausa hingetuks. Kõige rohkem jäid mulle silma erinevad pastelltooni majad armsate rõdudega.Ma võiks seal täiesti vabalt elada ja iga hommik rõdul kohvi nautida. Ühesõnaga eesmärgid on paigas!
Hiljem kui kõhud juba tühjaks läksid suundusime Jaapani foodi nautima. Samuti õnnestus mul ka ära proovide kurikuulus Bubbletea, mida ma võiks vist igapäev juua. Kui küsite mille kasuks otsustasin, siis muidugi kookosemaitselise. See oli super!

Seekord jagan teiega oma super casual outfitti. Viskasin jalga oma lemmikud boyfriendid ja alla tavalised valged tennised. Mis outfitile aga ekstra feelingut annab on Mickey Mouse bag, nii cute ja täielik statement. Mis puutub üldse street style'i siis tegelikult see tänavapilt polegi nii värviline ja outstanding nagu arvatakse. Enamasti käivad inimesed ikkagi suhteliselt tavaliselt riides ja seda crazyt fashionit näeb põhimõtteliselt ainult kesklinnas. 

Pictures by Laura Saimre
Outfit: bomber, t-shirt H&M / denim Pull&Bear / sneakers Primark / glasses bought from Camden Market / bag TK Maxx

#BERGIESTYLEEnjoy xx