SOCIAL MEDIA

reede, 18. märts 2016

Two is better than one


Eile oli super soe ilm ja mida muud oma ajaga teha (kui parasjagu tööd ei otsi) , kui minna pildistama. Ärkasin eile umbes 10 ajal ja läksin jooksma. See korter, kus hetkel peatume asub nii mõnusas piirkonnas, kus hommikuti jooksmine on suht kohustuslik. Jooksin mööda jõge Canary Wharfi poole ja päike paitas põski. Tõsiselt kevadine tunne tuli sisse, eile ei pidanud väga muule mõtlema, kui viska aga päikeseprillid ette ja naudi soojust. Kuna meil on siin lähedal super ägedaid kohti, siis jõudsime 1,5h'ga teha 3 outifiti shooti. Niiet olge valvel jagan neid pilte teiega lähiajal. 
Karl on mu blogimise kaaslane siin Londonis, me koos võiksime vist hommikust õhtuni omale siin outfitte kokku panna ja muudkui pildistada. So much fun with him! Kui tahate aga meie elu siin live's näha, siis jälgige mu snapchatti.

Mis puutub minu ja Laura töö otsimisse, siis sellega tegelesin ka eile ikka 70% oma ajast. Saatsin välja vähemalt üle 10'ne CV. Pakkumisi on nii palju, aga samas ka kandidaate ja ega kedagi väga ei huvita, mis sa siin oma väikses Eestis kokku oled keeranud. Raske on jalga ukse vahele saada. Laura tegeles oma showreeli koostamisega ja sai ka ühe hea pakkumise, niiet fingers crossed! Täna ma lähen oma NINO kohtumisele ja parem oleks, et seal heade uudistega tagasi tulen. 

Outfiti saab kokku võtta järgmiselt- it's all about layering! Pikk must pitsist detailidega siidkleit millele otsustasin peale visata basic musta H&M Studio pintsaku. Samuti look'ile annavad ekstra veel skinny jeansid ja kontsaga ankle bootsid. Minu jaoks maxi kleidi kandmine pükste peal on täiesti igapäevane, niiet kindlasti proovige järele.

Vaadake Karli blogi ka SIIT

In English:
So yesterday we had a chance to enjoy this beautiful spring weather here in London. And what else to do with it to go and make some outfit pictures. I woke up around 10 yesterday and went jogging, I just did not want to waste that sunny day. At the moment, we live in such nice area, so jogging outside is a must DO! Sun was super warm and my skin just felt that spring breeze.
So yesterday we captured 3 outfits and when you live in London, finding cool places/streets etc isn't very hard. Be ready because I will be posting everything in few days.
Karl is my blogging buddy here in London. We could shoot different outfits all day. So much fun with him! But if you want to see everything else I'm doing, then follow me on snapchat (birgitveskivali) and enjoy more fun!
When it comes to our job search, then yesterday I sent out more than 10 CV's. There is a lot of offers but at the same time a lot of candidates as well. Basically, no one cares what you've been doing in Estonia. You start from the zero again and hope for the best. Yesterday Laura did her showreel and also got one good offer, so let's hope for the best.
Today I'm headed to the NINO meeting so I seriously hope that I come back with good news.
If you check my outfit below you see it's all about layering. My long maxi dress with lace details mixed together with black skinny jeans, blazer and ankle boots. Can this look be any cooler than this? I absolutely love it! Definitley try out this styling tip and let me know what you think.

Check out Karl's blog HERE

#BERGIESTYLE

 Pictures by Laura Saimre


Enjoy xx