pühapäev, 27. märts 2016

Say Coca-Cola?!


With everyday I understand life here more and more and could not be happier about moving here because London teaches you a lot about life. Extremely hard to get noticed by people because nobody here never gives a f*ck about you or the things you want to do. It reminds me Drake's song " Starting from the bottom.." I guess we do then. This week flew by super fast as the first one. At least we have our bank accounts now and our NINO numbers are process. Now the only thing we need is to get the job. But at the moment the super long Easter weekend is still going strong so everybody are enjoying their holidays. Maybe I'm gonna get some news on Tuesday, we will see. 
But I can't say I don't enjoy this, not-working mode at the moment. Long mornings, walking in the city and just enjoying myself and the company of my awesome friends. I just needed that in my life I guess. Taking a break is good for everybody for every once in a while. 
On Tuesday we visited the Drama Club for the first time and I have to say, it was crazy over there. Super good party and I seriously danced like a crazy person And after the club we had our most expensive taxi ride ever, like 90 euros or sm...Never ride with the black cab here again but we had no other option this time. Partying here is super cheap but taxi rides are expensive.


To my estonian readers:
Igapäevaga läheb see elu aina arusaadavamaks ja olen super õnnelik selle üle, et otsustasime ikkagi siia kolida. See linn annab meile nii palju õppetunde ja kasvatab isiksuselt tohutult. Algus ongi väga raske, sest Londonis tõsiselt ei huvita mitte kedagi mitte miski, kui nii võib öelda. Meie reisi slogan ongi "Nobody gives a f*ck here". Kes sa oled, miks sa siia tulid ja millega sa tegeled ei lähe kellegile korda. Küsimus "How are you?" on ka väga pealiskaudne ja keegi ei oota, et sa peale "I'm fine ja good" vastuse midagi rohkemat neile räägiksid. Suurlinna elu võib selle kohta öelda. 
Sellel nädalal saime omale pangakontod avatud, mille üle mul super heameel ja samuti on meie NINO numbrid töös. Nüüd jääb üle vaid tööle saada. UK's on hetkel käimas täies hoos Lihavõtete tähistamine, mis algas juba neljapäeval ja jätkub veel homseni- Bank Holidays. Täna oli raske isegi ühtegi poodi leida, mis oleks avatud. Igasugused kaubanduskeskused jne on suletud, ainukesed kohad kus inimesi võis näha oligi erinevad restoranid/kohvikud. Kuna ma ärkasin hommikul ülesse ja enesetunne polnud just 5+, siis otsustasin, et pean omale kuskilt midagi Coldrexi taolist hankima. Kokkuvõttes kulus selleks siis peaaegu kaks tundi, sest kõik kohad olid kinni, kuni me lõpuks seadsime sammud Tesco Expressi poole, mis üllatus üllatus oligi avatud. Kui te mõtlete, et kuidas toiduhinnad siin on, siis üldiselt ei ole asjad väga palju kallimad kui Eestis. Enamasti käime me suurtes toidupoodides, kus on väga palju erinevaid sooduspakkumisi nt võta 3 ja maksa 2 eest. Kodus söögi tegemine teeb sama välja nagu Eestis. Vabalt saab 20 poundiga nädalas hakkama, kui väga tahta. Kui aga otsustate väljas süüa, siis ega alla 15 poundi siit midagi korralikku ei leia. 6 poundi eest võite McDonaldsisse minna kui sellist toitu armastate, meie igaljuhul mitte. 
Ega me ka oma Bank Holiday tähistamist ära ei jätnud, külastasime neljapäeval sellist kohta nagu Drama Club, mida ma pean lihtsalt taevani kiitma. Millal iganes te Londonisse tulete, siis kindlasti peate seal ära käima. Alustades super ägeda sisekujundusega ja lõpetades hea muusikaga, kõik oli olemas, et tantsida kuni hommikuni. Samuti peale klubi kogesime esimest korda elus oma kõige kallimat taksosõitu-90 eurot, suht ajuvaba, aga meil ei olnud tookord muud varianti. Tere tulemast Londonisse!
Ma nüüd tõmbangi omale rohud sisse ja üritan natukene pikutada. Siin on suhteliselt kerge haigeks jääda, sest ilm muutub nii kiiresti, et sellega ei jõua lihtsalt sammu pidada. Hommik algas päiksega,siis vahepeal oli korralik torm ja nüüd jälle taevas sinine. Samuti mõnusad tuuletõmbused metroos on head viisid, kuidas külmetada ilmselt sealt selle külmetuse saingi kui eile neid pilte Bethnal Greenis tegime. Aga olge tublid ja uus postitus juba järgneval nädalal 


#BERGIESTYLE


Enjoy xx
SHARE:
Postita kommentaar
© Express yourself in your own way | All rights reserved.
Blogger Template Created by pipdig