SOCIAL MEDIA

teisipäev, 16. veebruar 2016

Can I smell spring?Selle outfiti puhul võib öelda, et lõpuks sain oma ühe lemmik seeliku kapist välja võtta ja mõnusa kevadise outfiti kokku panna. Kuigi ega mingisugune õhukese jaki ilm väljas veel ei ole, siis see ei tähenda, et pilte teha ei või. Mina igaljuhul olen juba täiesti kevade lainel ja ei jõua ära oodata, millal soojemaks läheb. Õnneks sellel aastal tuleb kevad vist eriti vara, sest juba nelja nädala pärast lendan Londoni poole, kus on rohkem kui paar kraadi sooja.

Mulle jõudis lõpuks kohale ka, et ma reaalselt ju kolin teise riiki. Enamasti olen seda võtnud kui järjekordset reisi sinna, aga kuidagi eelmisel pühapäeval oli reality check. Olen proovinud teha igast ettevalmistusi, aga no 100% kindlat plaani sellise asja puhul olla ei saa, sest never know kuidas asjad lähevad. Aga noh ma usun, et oleme valmis selleks seikluseks.

Hakkan see nädalavahetus suurt kapipuhastust tegema ja vaatama, mis kaasa võtta. Ma arvan, et see otsustamine saab piin olema. Õnneks talveasjad jätan siia kappi ootama, aga muu kraam peab ikka kuidagi kaasa mahtuma. Sellistel hetkedel ma alati mõtlen, et no on vaja neid asju nii palju.

#BERGIESTYLE


 Everything from H&M

Enjoy xx