SOCIAL MEDIA

pühapäev, 24. jaanuar 2016

Black and White SundaysHommikust kõigile pühapäeva nautijatele, väljas sajab jälle paksu lund (not happy about it) ja pole väga erilist tunnet, et viitsiks kuskile õue minna. Pigem chilliks kodus ja jooks teed teki all, peas messy bun ja seljas oversized shirt, perfektne kombo ju?  Mõtlesin, et jagan teiega neid pilte, mis Kats minust reedel tegi (Ps! see suitsupakk laual ei kuulu mulle :D). Kõlpsutasime 2 seeriat, see on esimene ja teist jagan teiega tuleval nädalal. See pole otseselt mingisugune outfiti postitus, pigem lifestyle ja "Let's have some fun" shoot.

Kuidas siis uus aasta alanud on? Ma võin ausalt öelda, et nii rahulikku algust pole veel olnud, mõnus kulgemise periood on hetkel. Ütleks, et vaikus enne tormi? No kõigest 50 päeva on jäänud, kui pean oma asjad kokku pakkima ja lennuki peale istuma. Ulme, mäletan kui eelmisel suvel sellest kõigest rääkisin ja nüüd on see hetk põhimõtteliselt kohal. Aeg lendab ja sellepärast panen kõigile lugejatele südamele, et tehke ikka ASAP need asjad ära, millest unistate, sest no milleks oodata.

I and Kats did some lifestyle pictures on Friday and I wanted to share those with you. It's still crazy winter weather outside and I have no mood to take  pictures middle of snow storm. I would rather stay in bed with my messy bun and an oversized shirt. Cup of tea would be nice as well.