SOCIAL MEDIA

esmaspäev, 18. jaanuar 2016

Back to the roots


Nii siis, otsustasin taas oma juuksed tumedaks värvida. Enamasti põhines see otsus sellel, et mu juuksed olid blondist nii ära rikutud, et ma ei suutnud neid enam käsitleda. Samuti sellest, et tahtsin mingit muutust ja mis saakski parem olla kui oma juuksed totaalselt teist värvi värvida. Hmmm.. kunagi keskkooli ajal olin ma täiesti must aga seekord jätsin siiski tumepruuniks. Natukene harjumatu on ennast peeglist vaadata, täiesti võõras mina vaatab vastu. Olin oma meekarva blondiga suhteliselt sina peale saanud ja arvasin, et ei värvi kunagi oma juukseid tumedaks. Aga no siin kehtib jällegi see lause, et " Never say never", minu puhul eriti, kellel lihtsalt üleöö tekivad igasugused ideed, mida ilmtingimata on kohe vaja ellu viia. Ma ei tea, kas olla uhke selle iseloomujoone üle või mitte, oleneb vist olukorrast I guess. 
Kuna Katsil õnnestus ennast ära külmetada, siis pildistame loodetavasti järgmine nädalavahetus( fingers corssed, et ta on terve). Meil on plaanis teha midagi teistsugust ja ei piirdu seekord lihtsalt outfiti jäädvustamisega. 

So I decided to go back to brunette again, basically, my hair were so damaged so I just couldn't handle this madness anymore. I also wanted to change something about myself and I think colouring your hair is always a good idea. I actually fell in love with my blonde hair and thought that I will never ever go back to brunette, but guess what "Never say never" right? Or is it just me who always have those crazy " I need to do it NOW" ideas, I guess it's just part of my personality.
Kisses to you xo xo Enjoy xx