SOCIAL MEDIA

reede, 4. detsember 2015

End of the year
Olen blogist natukene aega eemal olnud või üldse sotsiaalmeediast, ei oskagi otsest põhjust välja tuua. Pole aega olnud uut materjali ülesse pildistada, aga kui ilm soosib, siis see peaks juhtuma sellel pühapäeval, niiet keep your fingers crossed. Hetkel ongi selline jõulueelne periood ja aastalõpp, mil ei olegi enam nii palju toimetusi ja ainult tahaks kodus olla, häid filme vaadata ja teed juua. Kas pole tõsi? Ma tõsiselt armastan detsembrit, kuna see paneb aastale tagasi vaatama ja mõtlema juba uue ja eesootava peale. Isiklikult on see 2015 olnud üks tore ja pikk roller coaster minu jaoks, aga ma olen tohutult õnnelik, et see läbi saab. Olen viimase 2 kuuga nii palju asju selgeks mõelnud ja päris suure otsuse langetanud, nimelt märtsiks on mul one-way ticket Londonisse ja uued seiklused võivad alata. Teate seda tunnet, kui millestki sisimas väga unistate, aga ei jätku julgust seda siiski ära teha? Vot need on asjad, mille jaoks peab ennast kokku võtma ja olenemata hirmust ära tegema, sest areng toimub ainult siis kui astume oma mugavustsoonist välja. Paneb muigama korraks, sest ma kavatsen sellest tsoonist ikka nii kaugele minna kui üldse saab. Kindlasti ei jäta ma oma blogi- no-way, pigem annab see võimaluse ennast teises kohas proovile panna ja asju veel paremini ning suuremalt teha. See linn lihtsalt on mind iga kord nii palju inspireerinud ja südame kiiremini põksuma pannud, et patt oleks seal mitte mõnda aega elada. Asi ei saa olema kerge, kaugeltki mitte, pigem üks raskemaid asju, mida siiamaani teinud olen, aga usun et väärt proovimist. 
Mis puudutab moodi Londonis, siis see on üks kirju tsirkus kui nii võib öelda. Inimestele ei vaadata viltu ja kõik, mida sa kannad on eneseväljendus. Tohutult palju erineva stiili esindajaid ja isiksusi ühes linnas. Ega muud ei jäägi üle, kui tasapisi kevadet oodata ja eks ole näha, mis saama hakkab. Senikaua saan teid ikka edasi lõbustada oma outfiti postitustega, niiet stay tuned!


In english:
So I haven't been very active at my blog last few weeks. There's no specific reason for that, just haven't got any time to shoot some cool outfit posts, but hopefully when the weather (I know that's boring topic) is better on Sunday we will capture some moments.  It's that time of the year when I only want to stay home, eat cookies, drink tea and watch tv. The reason why I love December is that it makes you looks back and think about the whole year. For me, it was officially a roller coaster in many ways but I'm happy it's over. In last two months, I've been thinking a lot a setting new goals for next year. I think the biggest change will be that I'm moving to London in March ( I bought a one-way ticket). This dream has been in my heart for a quite long now and I just decided to do it. I'm leaving my comfort zone behind and facing new challenges. Don't worry guys, I'm still gonna blog and keep you updated with everything. I don't think it's going to be easy, far from that. It will be one of the hardest things yet, but I also believe that it will be worth it. If you dream about something for that long then you have no other option to just do it. 
 
 
But I want to share my favorite looks since summer, so enjoy!
 

#BERGIEFASHION


Enjoy xx