SOCIAL MEDIA

kolmapäev, 9. detsember 2015

Dressing choices for ChristmasHey kõigile, kahjuks ei saa teid outfiti piltidega üllatada, sest lihtsalt ilm ei luba mul pildistada. Kui tobe vabandus see ka pole, aga kahjuks tõsi.Tahaks teiega kõiki oma viimaseid ägedaid oste jagada, aga peate veel ootama. Sellepärast ma mõtlesin, et hea oleks natukene arutleda jõulude üle/ vanaaasta õhtu üle. Mida kanda ja kuidas, mis on hetke trendid ja parimad valikud.


Mis puudutab jõule, siis isiklikult mulle tõesti meeldivad igasugused vahvad jõulu kampsunid. Valisin oma lemmikud siia välja, mille ma iga kell omale soetaksin. Millega neid kanda? Jogger pantsid on vist kõige coolim valik minu arvates, sest jõuludel on mugavus nr 1. Noh kui plaanite samamoodi süüa nagu mina igal aastal. Kes tahab ennast aga ülesse lüüa, siis selle jõulude märksõnaks on glitter, glitter ja veelkord glitter. Erinevad litritega seelikud, topid ja kleidid on väga safe valik. Värvikombinatsiooni poolest võiks proovida midagi huvitavat nagu näiteks tumeroheline ja valge, punane ja hall, kuldne ja tumesinine, valge ja hõbedane või lilla. Mina ennast sellel aastal  hetkeplaanide järgi ülesse lüüa ei kavatse, jätan selle variandi pigem vanaaasta õhtusse. Samuti on tore oma jõulu kampsun kokku sobitada mõne armsa ühevärvilise seeliku või kleidiga. Kellele aga kleite kanda ei meeldi, siis soovitan kudumi alla panna tavalise valge särgi, mille krae ja varruka osad välja paistavad.Overview in English:
When it comes to Christmas I seriously love all of those "funny" knitwears. I picked up my favorites what I would definitely wear. The best choice is to dress them up with your jogger pants, coolest and most comfortable outfits ever. During Christmas I just love to eat and chill around with my family, so wearing a dress or a skirt is just not an option for me. But tastes are different so if you love to dress up during Christmas then go for GLITTER. All kind of glitter dresses, tops, skirts and trousers are so welcome, they are such a big hit right now. For color combinations, I would recommend dark green and white, red and grey, golden and navy blue, white and silver or purple. Also, another option is to mix your nerdy knitwear with one coloured skirt or dress. And the most basic and simple combination would be white shirt and knitwear where you can style it up with the collar and sleeves.
 

#BERGIESTYLE