SOCIAL MEDIA

esmaspäev, 14. detsember 2015

Don't loose your personalityEnamasti ei otsi ma inimeste riietelt firmasilte, vaid pööran hoopis tähelepanu kuidas keegi oma isiksust riiete ja stiiliga väljendab, olenemata kust poest see asi pärineb. Jah, ma pööran väga palju tähelepanu sellele, mis kellegil parasjagu seljas on. Asi pole selles, et ma kedagi kritiseerida tahaksin, vaid minu jaoks on see pigem huvitav ja annab inimesest väga hea ülevaate ilma tutvust tegemata.

Kahjuks elame me "instagrami ajastus", kus inimesed päevast päeva istuvad ja ennast teistega võrdlevad. Selle tulemusena ei näe me muud kui järjekordseid Kardashianide jüngreid, mis minu meelest juba hakkab igavaks muutuma.  Naised ja noored tüdrukud kummardavad neid ja ei näe muud võimalust kui teha copy paste. Sellest ei saa nüüd välja lugeda, et mulle Kardashianite stiil ei meeldi vaid mulle ei meeldi, kuidas kõik paaniliselt nendega sarnaneda tahavad. Meile piisab ühest Kimist küll. Suur tagumik, ohtralt meiki, ümber bodycon kleidid - kas tuleb tuttav ette? Vähemalt 70% Instagramis olevaid naissoost isikuid näevad sellised välja.

 Mina julgustaksin inimesi hoopis massi seast välja paistma. Proovige olla omamoodi ja jääda ennekõike iseendaks, inspiratsiooni ammutamises pole midagi halba, aga pigem muutke need outfitid omapäraseks. Sellepärast jagan teiega oma lemmikumaid naiste ja meeste street style looke oma Pinteresti kogust, mis minu arvates on ülicoolid!