SOCIAL MEDIA

esmaspäev, 1. veebruar 2016

Colors for winter
Käisime Lauraga nädalavahetusel jälle natukene ringi trippimas ja saime 2 mõnusat shooti teha. See all over furry asi mu seljas on minu selle talve lemmik rõivaese ja ei kavatsegi teisi asju oma kapist vist kanda. Kui soovite omale statement mantlit/jakki, siis selline on kindlasti õige valik. Püüdsin selle kombo juures oma ülejäänud outfiti jätta natukene tagasihoidlikumaks ja valisin tavalise valge t-särgi ja boyfriend lõikega ankle teksad, mis on küllaltki lohvakad ja super mugavad. 

Arvan, et sellesse aastasse ei mahugi rohkem kui veel üks outfiti postitus, sest seda aastat on järgi jäänud ainult 11 päeva ja kavatsen hoopis nautida jõule ning olla koos perega. See detsember on mööda lennanud ja varsti saabki tervitada uut aastat! Olete juba oma järgmise aasta soovid kirja pannud ning eesmärgid ülesse kirjutanud? Avasin hiljuti oma kaustiku, kuhu ikka vahel oma asju olen ülesse kirjutanud ja see aasta on läinud üpriski plaanipäraselt, niiet olen super elevil, mis 2016 saama hakkab. Ühte asja võib juba praegu lubada- palju blogi postitusi! Kavatsen ka natukene uusi teemasid oma blogisse juurde lisada, niiet olge valvel.


We did two super awesome photo shoots this weekend. I think I can call this furry coat a piece of heaven. This is definitely a statement jacket. With this combo, I kept my other clothes a bit more simple. A basic white t-shirt and loose fit boyfriend denim.

I think that after those last 2 photo shoots I'm not gonna share any outfit pictures this year. It's time to enjoy Christmas and spend time with my family and closest friends. Also, have you written down all your goals and dreams for 2016? I do this every year because then I know what I need to work on, good habit to keep myself motivated all the time. I can promise one thing for sure - a lot of blog posts for 2016! I'm also planning to change my blog content a little bit so stay tuned! I'm excited to accept new challenges.
 Clothes: Denim Pull&Bear, other H&M Trend
 Pictures by Laura Saimre

#BERGIESTYLE


Enjoy xx