pühapäev, 8. november 2015

Colors for autumnTrippsime Kadi-Liisiga ikka korralikult laupäeval ringi ja ütleme nii, et pildistasime väga palju materjali ülesse, mida järgneva kahe nädala jooksul blogis näete. Meie jaoks on täiesti normaalne laupäeva hommikul koos kohvitopsidega mööda Tallinnat ringi sõita ja huvitavaid kohti avastada. Seekord olime turistid siis Lasnamäel ja jõudsime ühe ägeda Vene kiriku juurde, kus otsustasime mõned klõpsud teha.

 Aga kuna aeg lendab, siis saate aru, et oleme jõudnud omadega Novembrisse ja nüüdseks olen kõik oma värvilisemad asjad ära pakkinud ja garbedroobi värvivalikus laialdaselt hall, pruun, must ja tumepunane ehk täielikud sügise toonid. Selle outfiti jaoks valisin H&M Studio roheka vesti  ja pronksivärvi ülepõlve kleidi, mille pikkust ma iseenesest vähendaksin, kuna enamasti kannan ikka lühemaid asju ja ankle bootsid, mis on samuti viimasest Studio kollektsioonist. Üks mu lemmikumaid kombosid, mille viimasel ajal selga olen visanud.

Samuti on polod selle sügise ja talve MUST HAVE! Neid saab kanda nii kleitide kui ka õhemate toppide all, suurepärane võimalus kihiliste outfittide tegemiseks.


Overview in English:
So time seriously flies and it's already November, I've packed away all my colourful clothes and  mostly my wardrobe's color chart is grey, black, brown and dark red- perfect for autumn. I'm wearing H&M Studio collection A/W 15 dress, waistcoat and boots which are so comfy. I'm kind of obsessed about this outfit and it's definitely one of my favorites.Also don't forget polonecks, they are must haves for this season!


#BERGIESTYLE 

Pictures by Kadi-Liis Koppel
Clothes and boots H&MDetails:

Enjoy xx
SHARE:
Postita kommentaar
© Express yourself in your own way | All rights reserved.
Blogger Template Created by pipdig