teisipäev, 27. oktoober 2015

70's vibes all the wayTere kõik stiilsed ja toredad! Tänane outfiti postitus kisab ainult ühest asjast ja need on 70'ndad. Olen ka varasemates postitustes rääkinud alt laienevatest pükstest ja nende suurejoonelisest comebackist moemaailma. Olen kindel, et nüüdseks leiab neid juba igalt poeletilt ja kõigil on võimalus omale üks paar kappi soetada. Tegelikult hakati neid pükse juba kunagi kandma 60'ndate keskpaiku ja esimesed stiiliikoonid olid Sher ja tema abikaasa Sonny, kes altlaienevate pükste trendi populariseerima hakkasid. Edasi juba Twiggy, Mick Jagger ja Jimi Hendrix jne. Kui selle aja tänavamoe pildid lahti lüüa, siis ausalt öeldes see visuaalselt väga ei erine, kui siis ainult pildi kvaliteedi ja soengute poolest.

Siiski tunnistan, et ka ise vaatasin natukene viltu kui esimesed paarid lettidele tulid ja ei suutnud neid alguses väga omaks võtta. Kuid nende pükstega on see, et tuleb leida lihtsalt see hea mudel, mis super hästi sobib ja endale lemmikuks saab. Uskuge mind, inimesed ei vaata teid alguses just normaalse näoga kui neile oma imetabavast ostust pajatate. Pigem nägu, et kas sa oled peast hulluks läinud, et omale alt laienevad püksid jalga paned? Aga nagu te kõik teate, siis ma kannan seda, mis mulle parajasti meeldib ja viimane asi, mida ma oma outfittide juures mõtlen on, kas see ikka teistele jumala eest peale läheb. Mulle meeldib katsetada ja vahel osta asju, mille peale keegi teine ei tulekski, just sellepärast, et nendest riietest saab mega coole outfitte välja mõelda. 

Samuti sattusin hiljuti lugema kellegi blogipostitust, kus räägiti Zara sügiskollektsioonist ja selle feilist. Tahan täpsustada, et need trendid ei olegi mõeldud kõigile, vaid pigem kindlale sihtgrupile, kes tunnevad huvi hetkemoe vastu ja kannavad asju, mis nüüd ja praegu IN on. Ma tunnistan, et ostaksin Zara hetkel täiesti tühjaks ja kannaks neid asju 24/7, sest see on minu maitse ja ei leia kuskilt otsast, et see kollektsioon oleks läbikukkunud. Pigem asi on inimeste erinevas maitses ja stiilis. Jah, 70'ndad on moes, take or leave it! I will take it and make it work!

 Pükstega panin kokku basic musta polo ja et tekitada kihilisust, siis selle alla veel omakorda õhulise topi, mis ulatub üle põlve. Soovitan flare pükse kanda kontsadega, sest see teeb teie jalad pikemaks.
Olge mõnusad ja head katsetamist oma altlaienevate pükstega!


Pictures by Kadi-Liis Koppel
Clothes all H&M

#BERGIESTYLEEnjoy xx
SHARE:
Postita kommentaar
© Express yourself in your own way | All rights reserved.
Blogger Template Created by pipdig