SOCIAL MEDIA

neljapäev, 17. september 2015

Only way is WANG WAY!
Nii tere kõigile! Ühesõnaga mul on olnud ääretult kiire ja tegus nädal, tahtsin juba kolmapäeval postitust teha, aga ei olnud selleks lihtsalt füüsiliselt suuteline. Olen reaalselt pühendanud ennast täielikult lõputööle ja eile sai esimene n.ö "must versioon" valmis, mis kindlasti saab veel täiendust aga siiski, tundub, et kõige hullem on möödas. Pidin ennast kokku võtma selleks nädalaks ja asjad ära tegema. Juba laupäeva õhtul pakin asjad ja pühapäeva hommikul lendan nädalaks Londonisse.

Nii peale elu plaanide üle mõtisklemist räägiks siis ka photoshootist, mille jäädvustasime Kadi-Liisiga eelmisel pühapäeval. See pildistamine ei olnud absoluutselt plaanitud, jälle tekkis tuju, mille peale hüppasime autosse ja läks lahti. Outfiti võib kirjeldada- ALL WANG! Mõnusalt sportlik ja super mugav. Kannan neid retuuse ikka päris palju ja tõesti ühed lemmikud. Kahjuks see super cool helkuritega windbreaker on mul juba päris pikalt kapis seisnud. Sellel on üks suur miinus, nimelt ärge kunagi ostke omale ilma lukuta jakki- tohutult ebamugav! 

Olge siis mõnusad ja uus postitus juba loodetavasti Londonist! Jälgige samuti, mis toimub mu instagramis.

So I will make a quick overview in English as well. I've been very busy this week and doing my portfolio what I almost finished yesterday. How awesome is that?  Been doing this since May so I seriously feel good because  most of it is done and I can peacefully fly to London on Sunday morning.  Also, I'm super excited because I'm gonna see a lot of old friends as well and also my bestie from Sweden! Yes, we gonna meet up at London. You will be seeing a lot of outfit pictures on my Instagram because she is a blogger as well. So when two of them get together what you will think what will happen? Photoshoots, of course, lol.Pictures by Kadi-Liis Koppel
Clothes all H&M / leggings and jacket H&M Alexander Wang collaboration


#BERGIESTYLE


Enjoy xx