SOCIAL MEDIA

pühapäev, 13. september 2015

Blue ISH vibesNii kell on juba päris palju, nimelt 2 öösel ja ma lihtsalt ei suutnud enne magama minna kui olin piltide sorteerimise lõpetanud ja blogipostituse valmis kirjutanud, et seda teiega täna jagada. Kui aus olla, siis meil polnud üldse plaanis reede õhtul pildistamist teha aga no kuna spontaansed asjad kukuvad tavaliselt kõige paremini välja, siis why the hell not eks? Läksime Karo ja Katsiga taas loomelinnakusse ringi uitama. Kuna see põhimõtteliselt asub mu korteriga samal tänaval, siis õnneks ei pidanud kaugele liikuma. Suutsin täna lõpuks kapist välja otsida oma karvase jaki, mis oli talve jooksul mõnusalt tolmu kogunud ja sobitasin selle kokku oma nahkpükste ja nokamütsiga, mis tegelikult on üldsegi meeste mudel, aga ilmselgelt ma leian ennast poes pidevalt meeste osakonnast, kust saab väga häid leide. Põhilised lähevad kaubaks oversized särgid / pusad ja endiselt dressid. Nagu te olete aru saanud, siis ma riietun vastavalt oma tujule ja olekule. Samuti pole minu jaoks olemas riideeset, mida ei saaks kanda või mis ei sobi, ma kutsun seda lihtsalt seljuhul halvaks stilistikaks. Mainiks ka ära, et olen second handide fänn, kus paljud inimesed üldse käia ei julge või arvavad, et sealt ei leia midagi põnevat. Vaidleks ikka korralikult vastu selle kohapealt, parimad leiud on just sealt, eriti kui hetkel on moes 70'ndad. Kõik second handid on ju neid asju täis-  erinevaid kleite, jakke ja pükse just sellest ajastust leiab ikka ohtralt. Hetkel minu lemmik on Vintage Humana, jah just vintage, mis asub Stockmanni vastas. Minge vaadake kindlasti järele. 

Samuti üks uudis teile, nimelt järgmisel pühapäeval sean sammud jälle nädalaks Londoni poole ja võib öelda, et üks väike unistus saab jälle teoks, millest ma olen juba liiga kaua rääkinud või seda tahtnud ( Laura on tunnistaja). See asi tuli mulle kui välk taevast kaela, mida ei osanud oodata, hoiaks veel veits põnevust ja kirjutaks  järgneval nädalal täpsemalt või noh ega ma ise ka ei tea, mis mind seal täpselt ees ootab ja mis nende paari päeva jooksul toimuma hakkab aga see üritus(vihje) juba ise ületab kõik muu.

Piltidest  nii palju, et taas leidsin ennast koos Katsiga klõpsutamast ja no meil sujub koostöö ikka väga hästi, lisasin seekord ka paar enda tehtud fotot, millega super rahule jäin. Kats nägi nii awesome välja, et ma lihtsalt ei saanud neid postitamata jätta. Keerasin natukene üle võlli sinise varjundiga tuuningut peale, mis minu arvates sobis siia konteksti super hästi-check!  
Ühesõnaga nautige pilte ja mõnusat laupäeva.

So I will make a short overview in English as well. Basically yesterday we made a spontaneous photo shoot with my girl Kats and Karo. We went to Loomelinnak again, I don't know why but I'm quite obsessed about it lately, there are a lot of cool places where to shoot. It's very near to my apartment so it didn't take very long. The weather is quite perfect for my furry jacket what I mixed together with my leather pants and baseball hat, what I actually bought from men's department. Whenever I shop somewhere I always check the men's section as well, I love to buy oversized shirts, hoodies and sweatpants from there, always so comfy and the smallest size fits perfectly and gives you this cool hip-hop look that I love. Also, I talked about second-hand stores and that I love to shop in this kind of places, love to find some vintage pieces that you can mix up with your wardrobe. Also 70's are so In right now and second hands are full of 70's garments, so go and check them out!
Anyways I'm going to London soon and gonna stay there the whole week, stay tuned because I will write about everything next week. 

#BERGIESTYLE


So here I captured some cool moments.Enjoy xx