SOCIAL MEDIA

laupäev, 8. august 2015

CUBE collaboration - Be edgy, wear Cube!
Sellel nädalal õnnestus mul pildistada oma esimene outfit CUBE rõivabrändi riietega. Kes sellest brändist veel siimaani Eestis kuulnud pole, siis siit tuleb teile lühikene tutvustus. 

 Tuntud stilist ja saatejuht Anatoli Ein ja disainer Svetlana Agureeva lõid rõivabrändi „Cube„. Esimese kollektsiooni "Geometric game" esitlus toimus 4. juunil stuudios Palmarium. CUBE ehk mitmekülgsus – see ongi „Cube“ filosoofiline põhiidee. Isiklik areng, huvide mitmekesisus, hobid ja edasi liikumine - see on see, mis iseloomustab tänapäeva inimest, ta ei karda ka eksperimenteerida riietusega ja ei piirdu ainultteatud moetrendidega. «Geometric game» on mäng geomeetriliste kujunditega, teravate, kergete joontega ja minimalism. Brändi CUBE viimaseid uudiseid saate jälgida Facebookis nende lehel „Cube“ ja Instagrammis @wearcube.

Photoshootiks valisin selle kleidi sellepärast,et see on täielik fashion statement minu jaoks. Julge, isikupärane ja huvitav. Otsustasin selle kokku sobitada musta lühikeste varrukatega jakiga, mis on samuti CUBE brändi toodang. Terve kollektsioon on väga hästi õnnestunud ja kindlasti kuulub minu lemmikute hulka, rõivad on ägedate lõigetega ja mida annab väga hästi stiliseerida .Kindlasti ei ole see ainuke photoshoot CUBE riietega, niiet hoidke blogil silma peal.

This week I had the chance to a collaboration with CUBE clothing brand. This is a new brand in Estonia, but their clothes are seriously cool, edgy and super stylish. Designers are Anatoli Ein and Svetlana Agureeva. Their first collection "Geometric game" blew my mind and I loved all the garments. This collection is far from boring- cool colours, cuts and patterns. For this shoot, I picked this stripy maxi dress what is a total fashion statement. Definitely it will not be the last one, so stay tuned.

WEAR CUBE!
 CHECK THEM OUT HERE