SOCIAL MEDIA

esmaspäev, 23. märts 2015

Riga Fashion Week day 1

Eelmisel nädalal õnnestus mul osavõtta Riia moenädalast . Kokku veetsin ma seal sel korral 2 päeva ehk siis kohale jõudsime reedel lõuna paiku ja tagasi tulime pühapäeva varahommikul. Kasutan mitmust, kuna Laura oli ka minuga kaasas, et muidugi kogu see üritus teieni tuua. Nägime mõlemal päeval kõiki showsid, mis oli väga inspireeriv ja huvitav. Tegemist oli sügis/talv 2015 kollektsioonidega. Taas sai näha palju huvitavad, stiilseid ja inspireerivaid inimesi, kelle ümber tahaks igapäevaselt aega veeta. Mulle isiklikult kohutavalt meeldib sellistel üritustel käia, seal kohtab nii palju julge stiiliga inimesi, kes ei karda massi seest välja paista. Tõelised. Kokku veetsin ma seal sel korral 2 päeva ehk siis kohale jõudsime reedel lõuna paiku ja tagasi tulime pühapäeva varahommikul. Kasutan mitmust, kuna Laura oli ka minuga kaasas, et muidugi kogu see üritus teieni tuua. Nägime mõlemal päeval kõiki showsid, mis oli väga inspireeriv ja huvitav. Tegemist oli sügis/talv 2015 kollektsioonidega. Taas sai näha palju huvitavad, stiilseid ja inspireerivaid inimesi, kelle ümber tahaks igapäevaselt aega veeta. Mulle isiklikult kohutavalt meeldib sellistel üritustel käia, seal kohtab nii palju julge stiiliga inimesi, kes ei karda massi seest välja paista. Tõelised fashionistad ja moegurud. Selles postituses toon teieni reedesed showd ja oma lemmik lookid. Kuna kõiki looke ei saanud erinevate valguste tõttu nii hästi jäädvustada, siis lisasin siia Riga Fashion Weeki fotograafide tehtud pilte juurde, et saaksite asjast parema ülevaate. 


Kollektsioonid:


Esimesena astus lavale oma kollektsiooniga Inga Nipane. Minu jaoks iseloomustavad seda sellised sõnad nagu- asümmeetria, tugevad jooned ja kontrastsed värvid. Disaneri enda sõnul on ta inspiratsiooni saanud gooti katedralidest. / The first show of the day was Inga Nipane. For me the words that describe the collection the most are- asymmetric, strong lines and contrasting colours. Designer herself says that she got the inspiration from gothic cathedrals.Kindlasti minu südame röövis Anna Led'i AW15 „SKYFALL“ kollektsioon. Mis lähebminu enda isikliku maitsega kõige rohkem kokku.See oli kombinatsioon pehmetest tekstuuridest, tugevatest siluettidest, toon toonis kostüümidest ja silmatorkavatest aksessuaaridest. Kindlasti kõige pilkupüüdvamateks detailideks olid karvased ümbrikkotid. Väga naiselik aga samas ka mugav. Vöötatud oversize mantlid on tuleval hooajal peale seda showd kindlasti minu lemmik rõivaesemeks. Värvigammast jäi silma must/valged kombinatsioonid ja pastelsed kostüümid, koos kollase ja punase aksendiga. / Anna Led's AW15 „SKYFALL“ collection stoled my heart. This collection is totally my cup of tea and I would wear each piece from it. It was the combination of soft textures, strong silhouettes, monochrome suits and striking accessories that describe perfectly the trendy woman who has a strong personality. The most eye-popping elements of the collection were those furry handbags. Very feminine but also comfortable. Oversized coats with belted waist will be definitely big hits next season so be prepared. Colour range was very diverse – black and white combinations mixed with pastel costumes, also red and yellow accent.

Agne Kuzmickaite tõi selkorral lavale kirkad toonid, julged lõiked ja mustrid. Lapseliku hõngu annavad kollektsioonile värvigamma ja seljakotid. Kuid samas on kollektsioonil ka naiselik ja seksikas pool, mis väljendub läbipaistvates kangastes ja lõigetes. Huvitavad tekstuurid, mis annavad omakorda 3D efekti. / This time Agne Kuzmickaite brought to us bright colours, strong cuts and prints. Collection itself was very playful with an innocent touch. Transparent materials and sexy cuts will bring out feminine feeling.

Reedese päeva lõpetas oma nukuliku ja ajaloolise kollektsiooniga Katya Katya Shehurina, milles oli väga palju romantilisi elemente. Kõige rohkem jäid silma pitsilised kleidid kuldsete detailidega kollektsiooni lõpetasid aga õrnad valged toonid, mis võtsid hingetuks. Kõik pisiasjad olid paigas ja materjalid andsid kleitidele kerguse ja õrnuse. Lisaks tuleb ka tähelepanu pöörata romantilistele pärgadele, mis modellide juukseid ehtisid. Terve kollektsioon oli nagu muinasjutt omaette. / Last designer of the day was Katya Katya Shehurina with her romantic collection. Lace dresses with golden details were the most memorable and end of the collection we had the chance to see those breathtaking white ones that made us feel like heaven on Earth. All the details were on point and materials made the dresses look very light and delicate. The whole collection was like a fairytale. 


Personal looks:


This time I decided to go all the way sporty. My flare sweatpants mixed with sporty bomber and a crop top. Also wearing my Puma suede's what are a perfect colour match.  All the way HM again expect my sunglasses ( River Island and bag from Hipster).

Enjoy xx
Postita kommentaar