SOCIAL MEDIA

laupäev, 21. veebruar 2015

Paris Fashion week favorites

Hey,


            Kõik moehuvilised on kursis, et veebruar on alati Fashion Weeki kuu. Nimelt olin täna täielikult ekraani külge aheldatud ja hakkasin Pariisi moenädala kollektsioone üle vaatama, läbi sai käidud nii Haute Couture kui Pret-a-Porter kollektsioonid. Moelavasid on vallutanud kõiksugused lendlevad kangad, lillemustrid ja samuti triibud, paljudes kollektsioonides on kasutusel n.ö mesh print (läbipaistev võrk), värvidest jäid silma tugev sinine, punane ja muidugi pastelsed toonid. Kindlasti ei pidanud pettuma taaskord Balmanis, kus põhirõhk on tugeval ruudustiku mustril ja värvilistel triipudel. Kes veel ei tea, siis ma olen truu Balmani fänn, peadisainer Oliver Rousteing suudab alati positiivselt üllatada. Samuti pikalt jääb meelde Ellie Saab'i kollektsioon, mis peegeldas täielikku värvidemängu, pole ühtegi kleiti, mida sellest kollektsioonist oma garderoobi ei tahaks. Muidugi ei saa ju suvel mööda hiilida kergest Bohemian lookist, mida võib leida Chloe kevad/suvi kollektsioonist- õrn pits, läbipaistvus ja samuti teksa. Lendlevad kleidid, pluusid ja n.ö 70'ndatest inspireeritud safari jacket. 
     Tegelikult ega kõiki kollekstioone ei jõua läbi vaadata, kuna neid on lihtsalt tohutult palju, kuid siiski valisin välja oma lemmik lookid, mis lihtsalt tõid külmavärinad.
     Viskasin pilgu peale ka meeste Runway'le ja tõin teieni seekord oma neli favoriiti - Dior, Y 3, Valentino ja Ami Alexandre Mattiussi. Minu arvates on meeste moes väga oluline, et disainid jääksid siiski mehelikuks. Kui soovite teada, milline stiil mulle endale kõige rohkem meeste juures meeldib, siis külastage palun minu Street Style postitust SIIT. Aga ühesõnaga meeste kevad/suvi Runway oli väga kirju. Endiselt on IN sport casual, mida saate näha kõige rohkem Ami Alexandre Mattiussi ja Y 3 kollektsioonides. Samuti on märksõnadeks triibud, teksa, kõrbetoonid, lille-ja sõjaväe mustrid. Mehed ärge kartke lillemustreid, eriti suvisel ajal. Näiteks lilline t-särk koos bomberjakiga ja shortsidega, see peaks olema teie Must have tuleval suvel. Valentino kollektsioonis jäid mulle kõige rohkem meelde erinevate mustritega viigipüksid, väga hea vaheldus tavalisele mustale või hallile. Kindlasti tahan ära mainida, et ühe rohkem hakkavad moodi tulema meeste käekotid. Nii, et mehed minge muretsege omale üks korralik nahast kott.
  Kui tahate ennast Pariisi moenädalaga veel rohkem kurssi viia, siis külastage seda LEHTE, leidke ülesse oma lemmikud ;).


Overview:

So hello my friends, today I was totally attached to my laptop and checked out all the collections from Paris Fashion Week. February is officially the Fashion Week month, so you have to enjoy it to the fullest. All collections were amazing, but you can see my favorites below. I seriously feel that spring is coming- pastels, flower prints, stripes, mesh and billowing materials ruled all over the runways. In men's fashion your must have needs to be something with flower print or camouflage. Mix it together with bomber jacket or denim. Check out what I liked the most ;)


Ready-to-wear

Acne Studios, vaata tervet kollektsiooni SIIT
 Akris, vaata tervet kollektsiooni SIITBalenciaga, vaata tervet kollektsiooni SIIT

Balmain, vaata tervet kollektsiooni SIITChloe, vaata tervet kollektsiooni SIITEllie Saab, vaata tervet kollektsiooni SIIT


Haute Couture

Alexandre Vauthier, vaata tervet kollektsiooni SIIT

Julien Fournie, vaata tervet kollektsiooni SIITRalph n Russo, vaata tervet kollektsiooni SIIT

Stephane Rolland, vaata tervet kollektsiooni SIIT

Men's Runway

Ami Alexandre Mattiussi, vaata tervet kollektsiooni SIIT


Dior, vaata tervet kollektsiooni SIIT


Y 3, vaata tervet kollektsiooni SIIT


Valentino, vaata tervet kollektsiooni SIIT

ENJOY xx
Postita kommentaar